Nyíregyháza, Zuplex Bt.

Vendégek fogadása Foglalások kezelése Jó kommunikációs készség Alapszintű számítógépes ismeretek Nyíregyházi panzióba keressük recepciós hölgy kollégánkat. Angol/német nyelvtudás, szakmai tapasztalat előny, de nem feltétel! Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a...

Nyíregyháza, Zuplex Bt.

Szobák tisztán tartása igényes munkavégzés, megbízhatóság Nyíregyházi panzióba keresünk önmagára és munkájára igényes szobaasszonyt! Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

Nyíregyháza, Zuplex Bt.

Vendégek fogadása, foglalások kezelése, jó kommunikációs készség,  Nyíregyházi panzióba keressük recepciós hölgy kollégánkat. Angol/német nyelvtudás előny! Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet!

Nyíregyháza, Zuplex Bt.

vendégek fogadása, foglalások kezelése alapszintű számítógépes ismeretek angol/német nyelvtudás Nyíregyházi panzióba keressük recepciós hölgy kollégánkat. Angol/német nyelvtudás előny! Fényképes önéletrajzokat várunk.

NyiregyhazaAllas.hu