Telefonos operátor munka Nyíregyháza és környékén at Hétsansz Szociális Szövetkezet / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telefonos operátor munka Nyíregyháza és környékén

Hétsansz Szociális Szövetkezet helység: Nyíregyháza és környéke

Telefonos operátor csapattársat keresünk.
Gyere és tedd elégedetté ügyfeleinket!

Ismerj meg minket részletesebben
A Hétsansz Szociális Szövetkezet (televitamin.hu) egy évek óta folyamatosan növekvő, stabil vállalkozás. Nálunk mindenki azon dolgozik, hogy magyar fejlesztésű, prémium minőségű, természetes összetevőkből álló étrend kiegészítőinket minél több ember megismerje és használja.

Ezért jó velünk dolgozni, ezért tudunk különlegesek és egyedülállóak lenni.

• Minőségi színvonal

Látogasd meg a honlapunkat és ismerd meg egyedülálló termékeinket. Észre fogod venni, hogy különösen nagy gondot fordítunk a magas minőségre, a designra, a legapróbb részletekre, de különösen hivatásunkra, melynek fő célja a széles körű segítségnyújtás.

Ezt várjuk el minden csapattagtól!

• Az ember a legfontosabb

Nálunk fontos vagy egyénileg: arra törekszünk, hogy jól érezd magad köztünk és a munkádban egyaránt. Ezért biztosítjuk a minőségi irodai légkört, a stabil jövedelmet és minden eszközt a hatékony munkavégzéshez.

• Pozitív és nyitott csapatszellem
    Nálunk nincs értelme panaszkodni, hisz mi már tudjuk, hogy minden probléma megoldható. Szívesen megmutatjuk neked is. Felejtsd el a megszokásokat és az elavult módszereket, mi megmutatjuk neked, hogyan lehet hatékonyan dolgozni.
  • Folyamatos tanulás mindenkinek
    Gyakorlott tréner segít abban, hogy minden nap új ismeretek átadásával a gyengeségek erősítésével és folyamatos gyakorlással belőled is profi értékesítő váljon.

Szakmailag és emberileg olyan embert keresünk, aki:

• kitartóan és türelmesen tud beszélni az idős emberekkel, könnyen megtalálja a megfelelő hangot másokkal
  • alapvető igényessége van az érthető és összefüggő kommunikációra szóban és telefonon
  • erős belső motivációval rendelkezik és nem fél megismerni saját korlátait
  • közel áll hozzá a pozitív és sikerorientált életszemlélet, hajlandó a folyamatos tanulásra, fejlődésre
  • nyitott az alternatív gyógymódok iránt
  • értékesítői vénával rendelkezik, erős belső késztetést érez a segítségnyújtásra
  • képes kezelni a felmerülő konfliktusokat, nem ijed meg a kifogásoktól
  • kitartó, szorgalmas munkával akar sikereket elérni és egyetért azzal, hogy a fizetés egyenes arányban nő a felmutatott teljesítménnyel
  • hajlandó 3 hónap próbaidőt vállalni, hogy ezalatt rutint és jártasságot szerezzen magának
  • nem átmeneti megoldást lát bennünk, hanem nagyfokú szorgalommal és kitartással hosszútávú munkahelyet keres

Mit nyújtunk, ha csatlakozol a csapatunkhoz?
Ez vár rád:

• biztonságos megélhetést nyújtó fizetés – nálunk nincsenek lusta léhűtők, ezért ha Te is jól teljesítesz, akkor neked is egy piaci szintű jövedelem lesz a jutalmad, melyet minden tárgyhó 10-ig garantáltan ki is fizetünk
  • a folyamatosan jól teljesítő kollégák egyéb juttatásokban is részesülnek: prémium, jutalom, bérlettámogatás
  • nagyon odafigyelünk arra, hogy minőségi élettérben végezzük a munkánkat, ezért az irodai környezetre biztosan nem lesz panaszod
  • egy segítő és ösztönző munkaközösség tagja lehetsz, ahol komoly szakmai fejlődési lehetőség és személyre szabott fejlesztő képzések várnak rád

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Választható munkaidő: 6-8 óra

Várunk akkor is ha nyugdíj előtt állsz, GYES-en vagy, de fogyatékkel élők jelentkezését is elfogadjuk.
Nálunk a helyed, ha szeretnél tenni az álmaidért és nem a sült galambot várod.
Gyere és mutasd meg, mire vagy képes! A lehetőség számodra is nyitva áll.

Ezek után úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál a Televitamin csapatában?

Akkor küldd el nekünk az önéletrajzodat a hetsansz@gmail.com email címre, és mi mindenképpen felvesszük veled a kapcsolatot.

Jelentkezz bátran, szeretettel várunk!

Aktuális álláshirdetések Hétsansz Szociális Szövetkezet
Kínál Telefonos értékesítőnek állás Nyíregyházán kiváló kommunikációs képességgel Ennél a cégnél: Hétsansz Szociális Szövetkezet helység: Nyíregyháza és környéke 2015-08-18
Kínál Telefonos ügyfélszolgálati képviselő munka Nyíregyházán Ennél a cégnél: Hétsansz Szociális Szövetkezet helység: Nyíregyháza 2015-10-18
Kínál Telefonmarketinges munkalehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: Hétsansz Szociális Szövetkezet helység: Nyíregyháza 2016-06-08