Extrúderkezelő munka férfi munkavállalóknak Nyíregyháza és környékén at Gabriel-Chemie Hungária Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Extrúderkezelő munka férfi munkavállalóknak Nyíregyháza és környékén

Gabriel-Chemie Hungária Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Nyíregyházi ipari parkban működő, műanyagalapanyag-gyártással foglalkozó cég keres kizárólag férfi munkatársat extrúderkezelő munkakörbe, három műszakos munkarendbe, Nyíregyháza és 15 km-es körzetéből.

Feltétel a műszaki irányú szakmunkás végzettség

Érdeklődni a 06-70/932-6680 -as telefonszámon lehet.

Aktuális álláshirdetések Gabriel-Chemie Hungária Kft.
Kínál Pigmentbemérő, keverő állás Nyíregyházán 8 általános iskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Gabriel-Chemie Hungária Kft. - Oláh János helység: Nyíregyháza 2016-10-22
Kínál Pigmentbemérő, keverő állás Nyíregyházán 8 általános iskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Gabriel-Chemie Hungária Kft. - Oláh János helység: Nyíregyháza 2016-11-30
Kínál Extrúderkezelő állás Nyíregyházán három műszakos munkarendbe Ennél a cégnél: Gabriel-Chemie Hungária Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-02-07
Kínál Extrúderkezelő állás Nyíregyházán műszaki szakmunkás végzettséggel Ennél a cégnél: Gabriel-Chemie Hungária Kft. helység: Nyíregyháza és környéke 2017-04-17