Kőművesnek és segédmunkásnak állás Nyíregyházán at Bogát-Ház Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Kőművesnek és segédmunkásnak állás Nyíregyházán

Bogát-Ház Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Azonnali kezdéssel keresünk 2 fő kőművest és 2 fő segédmunkást hosszú távra, bejelentett munkaviszonyban!
Csak olyan dolgozók jelentkezését várjuk, akik munkájára igényes, precíz, rajzról olvasni tud.
Segédmunkás esetében, dolgozott már az építő iparban, tudja a munkáját, el tudja látni a kőműveseket, nem kell irányítani!

Nyírbogát, Nyírgelse, Nyírmihálydi, Kisléta , Nyírbátor Nagykálló ill Nyíregyháza lakosú jelentkezőket várjuk.

Bérezés Kőműves 11.000 FT Segédmunkás: 7.000 Ft.

Jelentkezni: bogathaz@freemail.hu email címen lehet legkésőbb június 15-ig

Feladás dátuma 2017-06-07