Gyártó munkakörben állás Nagycserkesz településen at HungaroChemicals Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Gyártó munkakörben állás Nagycserkesz településen

HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz

Magyarországi meghatározó higiéniai termékeket gyártó vállalat kapacitás növelés miatt munkatársakat keres 2 műszakos munkarendbe gyártó pozícióba.

Feladatok:

• Receptúra szerinti termékek gyártása.
  • Termékek kiszerelése a meghatározott kiszerelési egységekbe
  • Félautomata gyártó és kiszerelő gépek kezelése

Amit kínálunk:

• Stabil munkalehetőség hosszú távon
  • Modern munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:

• Nagycserkesz-Halmosbokor

Jelentkezni lehet:

• ivanpalivett@hunchem.hu

Aktuális álláshirdetések HungaroChemicals Kft.
Kínál Műszaki munkatársat keresünk Nyíregyháza vonzáskörzetében Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nyíregyháza 2017-02-21
Kínál Gyártó munkatársnak állás Nagycserkesz településen Ennél a cégnél: HungaroChemicals Kft. helység: Nagycserkesz 2017-05-29

Feladás dátuma 2017-06-07