Nyomdaipari- és csomagolóanyag gyártó cég vágó munkatársat keres Nyíregyházán at Color Pack Zrt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyomdaipari- és csomagolóanyag gyártó cég vágó munkatársat keres Nyíregyházán

Color Pack Zrt. helység: Nyíregyháza

Nyomdaipari- és csomagolóanyag gyártó cég

Vágó

munkatársat keres

Munkavégzés helye: Nyíregyháza
Munkavégzés ideje: 3 műszak

A Color Pack Zrt. 27 éves szakmai múlttal rendelkező, folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársat. A Nyomda papír- és kartonalapú csomagolóanyagok gyártásara specializálódott. Sikerünk feltétele, hogy megrendelőink bizalmát minden munkákkal növeljük, igényeiket határidőre végzett minőségi szolgáltatással elégítsük ki.

A nyomdai vágó feladata a papírok méretre vágása, minőségi és mennyiségi ellenőrzése, majd csomagolása, vagy a következő művelet számára történő előkészítése.

Ha otthon érzed magad műszaki területen, jó az állóképességed, precíz vagy és szereted az állandóságot, akkor Te vagy az, akit keresünk.
A cég stabil hátteret, betanítást, rendezett, modern technológiával ellátott munkakörnyezetet és egy fiatal, lendületes csapatot biztosít!

Amennyiben érdekel a lehetőség, jelentkezz bátran fényképes önéletrajzoddal!

Feladás dátuma 2017-06-09