Betanított munka Nyíregyházán kiemelt bérezéssek at Gold-Glass Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Betanított munka Nyíregyházán kiemelt bérezéssek

Gold-Glass Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: betanított munka

Gold-Glass Thermoüveggyártó Kft. munkatársat keres hőszigetelt üvegszerkezet gyártásra. Kiemelt bérezés. Hőszigetelt üveggyártásban szerzett tapasztalat előny!

Jelentkezés személyesen: Hétköznap 09-11 között, Nyíregyháza Debreceni út 138. címen.

Feladás dátuma 2017-06-10