Telefonos ügyintéző munka Nyíregyházán jó kommunikációs készséggel at H1 Komm Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telefonos ügyintéző munka Nyíregyházán jó kommunikációs készséggel

H1 Komm Kft. helység: Nyíregyháza

Telekommunikációs cég nyíregyházi irodájába keresünk jó beszédkészséggel rendelkező kollégákat telefonos ügyintéző munkakörbe.

Elvárások:

• Talpraesettség, kitartás
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rátermettség

Amit kínálunk:

• Teljes körű betanítás és szakmai felkészítés
  • Családias, összetartó csapat
  • Versenyképes fizetés, fix 132 000 Ft. Br.+jutalék.

Jelentkezni a 0630/469-5131 -es telefonszámon lehet 8-16 óráig.

Feladás dátuma 2017-06-13