Fornetti eladó munkalehetőség Nyíregyházán a NyírPlazában at ViVA-Duo Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Fornetti eladó munkalehetőség Nyíregyházán a NyírPlazában

ViVA-Duo Kft. helység: Nyíregyháza

Gyere, dolgozz nálunk a NyírPlázában a FORNETTIben!

Nyíregyházára keresünk talpraesett, kiegyensúlyozott, önállóan is dolgozni tudó, vidám eladó munkatársakat fiatal csapatunkba!

Feladatok:

• vendégek kiszolgálása, árusítás
  • gyorsételek, italok, egyéb termékek elkészítése, szervírozása
  • precíz pénztárkezelés
  • segítség az áruátvételben
  • alapanyagok előkészítése
  • munkaterület tisztán tartása

Amit kínálunk:

• jó hangulatú csapat és munkakörnyezet
  • korrekt feltételek
  • változatos munka

Fényképes önéletrajzokat rövid, lényegretörő kísérőlevéllel az alábbi e-mailcímre várunk:

allas.viva@gmail.com

Kb. havi 10-18 munkanap között tervezhetsz, nyitvatartásunk reggel 6:30-tól 20:00//21:00-ig, hétfőtől vasárnapig tart, ezt vedd figyelembe a jelentkezésed elküldésekor.

A jelentkezéseket beérkezési sorrendben, folyamatosan bíráljuk el, végső beküldési határidő 2017. augusztus 31.

A pályázók várhatóan magas száma miatt csak a személyes találkozóra behívott jelentkezőket tudjuk értesíteni, a többiek szíves megértését kérjük!

Feladás dátuma 2017-08-20