Hegesztő munka Nyíregyházán azonnali kezdéssel at Unimatik Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Hegesztő munka Nyíregyházán azonnali kezdéssel

Unimatik Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: Hegesztő

Gépgyártó kft. keres hegesztőt (akár pályakezdő is) teljes munkaidőre, azonnali kezdéssel.

Elérhetőség: huszarj@freemail.hu

Fizetés Bruttó 200000 - 300000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések Unimatik Kft.
Kínál Targoncavezetőnek állás szakképzettséggel Nyíregyháza Ennél a cégnél: Unimatik Kft. helység: Nyíregyháza 2015-01-30
Kínál Lakatosnak állás 5 év feletti tapasztalattal Nyíregyháza Ennél a cégnél: Unimatik Kft. helység: Nyíregyháza 2015-01-30
Kínál Állás hegesztő, lángvágónak AWI ismeretekkel Nyíregyháza Ennél a cégnél: Unimatik Kft. helység: Nyíregyháza 2015-01-30
Kínál AWI hegesztőnek állás Nyíregyházán Ennél a cégnél: Unimatik Kft. helység: Nyíregyháza 2015-10-19