Telefonos értékesítő munka Nyíregyházán azonnali kezdéssel at Hazahozatom Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telefonos értékesítő munka Nyíregyházán azonnali kezdéssel

Hazahozatom Kft. helység: Nyíregyháza

Címkék: értékesítés telemarketing call center iroda

A hazahozatom Kft.3 fő telefonos értékesítő munkatársat keres gyógynövény, vitamintermékek telefonos értékesítéséh* ez, potenciális ügyfelek felkutatásához, azonnali kezdéssel belvárosi irodájába!
Nyugdíjas munkatársak jelentkezését is várjuk!

Amit elvárunk:
  • min.szakmunkás végzettség
  • tiszta érthető beszéd
  • csapatszellem
  • tanulási hajlandóság
Fényképes önéletrajzot a palyazat@hazahozatom.hu e-mail címre kérjük elküldeni pozíció megjelölésével!

Telefonon érdeklődni 8 és 12 óra között lehetséges!
(06-42/ 794-605, 70/ 588-00-21)

Fizetés Bruttó 100000 - 100000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések Hazahozatom Kft.
Kínál Telefonos (multimédiás) értékesítési ügynök munka Nyíregyházán szakiskolai végzettséggel Ennél a cégnél: Hazahozatom Kft. helység: Nyíregyháza 2016-09-15

Feladás dátuma 2017-08-24