Nyíregyházán logisztikai asszisztens-csomagoló munkakörben állás at printmagus.com Zrt. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyházán logisztikai asszisztens-csomagoló munkakörben állás

printmagus.com Zrt. helység: Nyíregyháza

Magyarország egyik legnagyobb online nyomdája, a www.printmagus.com, munkatársat keres logisztikai asszisztens – csomagoló munkatárs munkakörbe.

Ha szereted, hogy a véleményed meghallgatják, és figyelembe veszik. Ha szereted te is alakítani munkakörülményeidet. Ha szeretnél minden tekintetben aktív részese lenni a cég sikereinek, dolgozni a közös sikerünkért, és élvezni is a gyümölcsét. Ha valóban hiszed, hogy „rajtad is múlik”. És persze ha tetszik a munkakör amit kínálunk, akkor kérünk, hogy keress minket.
…mert elsők a kollégáink, hogy ügyfeleink valóban királynak érezhessék magukat.

Feladataid lennének:

• az áruátvétel és az árukiadás
  • a gyártási folyamatok elkészültének ellenőrzése
  • a csomagolóanyagok nyilvántartása
  • a kész termékek csomagolása, dobozolása
  • nyomtatási feladatok

Kifejezetten téged keresünk:

• ha pozitívan állsz a feladatokhoz, és a problémákat kihívásnak tekinted
  • ha csapatban gondolkozol, de élvezed, ha önállóan dolgozhatsz
  • ha szívesen vállalsz felelősséged a területedért
  • ha kedvesen, de határozottan kommunikálsz
  • ha élvezed, ha van mozgástered, de elfogadod a kereteket, szabályokat, akkor is, ha nem mindig értesz egyet velük
  • ha dinamikus munkatempóval bírsz, és nyitott vagy az új dolgokra
  • ha fontos neked, hogy része vagy az eredményeknek, és élvezed ha „rajtad is múlik”
  • szereted elmondani az építő kritikáidat, és aktívan közreműködni a cég életében
  • ha bármilyen könnyed is vagy a magánéletben, a munkádat mindig komolyan veszed

Amit mi tudunk nyújtani neked:

• modern eszközökkel ellátott dinamikus munkakörnyezet
  • saját felelősségi területek
  • szakmai fejlődési lehetőség és egyéb területek megismerése
  • előrelépési lehetőségek a cég növekedésével párhuzamosan
  • stabil vállalati háttér
  • alapfizetés mellett jutalékos bérezési rendszer

Elérhetőség: info@printmagus.com

Fizetés Bruttó 160000 - 190000 HUF per Hónap

Aktuális álláshirdetések printmagus.com Zrt.
Kínál Nyíregyházán logisztikai asszisztens-csomagoló munkakörben állás Ennél a cégnél: printmagus.com Zrt. helység: Nyíregyháza 2017-06-16

Feladás dátuma 2017-08-28