Telefonos ügyintéző, értékesítő munka Nyíregyházán at H1 Komm Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Telefonos ügyintéző, értékesítő munka Nyíregyházán

H1 Komm Kft. helység: Nyíregyháza és környéke

Budapesti telekommunikációs cég nyíregyházi irodájába keres jó kommunikációs képességgel rendelkező, dinamikus kollégákat telefonos ügyintéző, értékesítő munkakörbe.

Bruttó bér 135200.- Ft.

Jelentkezni lehet 8-16 óráig a 0630/469 5131 -es telefonszámon.

Aktuális álláshirdetések H1 Komm Kft.
Kínál Telefonos ügyintéző, értékesítő munka Nyíregyházán jó kommunikációs készséggel Ennél a cégnél: H1 Komm Kft. helység: Nyíregyháza 2017-07-05

Feladás dátuma 2017-08-29