Nyíregyházán szakképzett eladó munkatársat keresünk teljes munkaidőben at Gréta Fodrászkellék / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

jelentkező

Kínál Nyíregyházán szakképzett eladó munkatársat keresünk teljes munkaidőben

Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza

Szakképzett eladót keresek a GRÉTA Fodrászkellék üzletbe teljes munkaidőbe!

Elvárások:

• bolti eladó ÉS fodrász és//vagy műkörömépítő végzettség

Előnyt jelent: Crystal Nails vagy a professzionális fodrászcikkek teljes körű ismerete.

Jelentkezni:

• személyesen: 4400 Nyíregyháza, Szarvas utca 13.
  • telefonon: 06 (70) 337-0968
  • online: birovecz_f@yahoo.com

Jelentkezési határidő:2017. szeptember 15.

Szükséges dokumentumok:

• fényképes önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • végzettséget igazoló másolatok

Aktuális álláshirdetések Gréta Fodrászkellék
Kínál Eladó munkatársnak állás Nyíregyháza szakképzettséggel Ennél a cégnél: Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza és környéke 2014-11-24
Kínál Eladó munka Nyíregyházán szakképzettséggel Ennél a cégnél: Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza 2015-04-13
Kínál Eladó munka nyíregyházi fodrászkellék üzletben Ennél a cégnél: Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza 2015-07-13
Kínál Szakképzett eladónak munkalehetőség Nyíregyházán Ennél a cégnél: Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza 2017-05-24
Kínál Eladó munka szakképzettséggel nyíregyházi fodrászkellék üzletben Ennél a cégnél: Gréta Fodrászkellék helység: Nyíregyháza 2017-07-05

Feladás dátuma 2017-08-30