Nyíregyháza és környékéről nyugdíjas munkavállalókat keresünk telefonos értékesítő munkakörbe at Szabó-Nyüsti Péter Egyéni vállalkozó / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Nyíregyháza és környékéről nyugdíjas munkavállalókat keresünk telefonos értékesítő munkakörbe

Szabó-Nyüsti Péter Egyéni vállalkozó helység: Nyíregyháza

Címkék: telefonos call-center értékesítés

Nyugdíjasok figyelem!

Nyíregyháza és környékéről nyugdíjas munkavállalókat keresünk!

A hazahozatom Kft.3 fő nyugdíjas telefonos értékesítő munkatársat keres gyógynövény, vitamintermékek telefonos értékesítéséhez, potenciális ügyfelek felkutatásához, azonnali kezdéssel belvárosi irodájába!

Amit kínálunk:

• kellemes irodai környezet, belváros közelében
  • fiatalos csapatszellem
  • kiemelkedő bérezés + bónusz
  • szabad hétvége
  • folyamatos szakmai képzések

Amit elvárunk:

• min.szakmunkás végzettség
  • tiszta érthető beszéd
  • csapatszellem
  • tanulási hajlandóság

Telefonon érdeklődni 8 és 12 óra között lehetséges: