Üzletkötő pozícióban álláslehetőség Nyíregyházán at Online Kereső Cégcsoport Kft. / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Kínál Üzletkötő pozícióban álláslehetőség Nyíregyházán

Online Kereső Cégcsoport Kft. helység: Nyíregyháza

Szeretnél 200e-400e Ft-ot keresni havonta?

Hajlandó lennél ennyi pénzért sokat telefonálni, telemarketinges üzletkötőként nálunk igazán magas jutalékra?

(Fix fizetés nincs nálunk, ha biztos kevés fix fizetésért akarsz dolgozni, nem te vagy a mi emberünk)

Tapasztalat előny, de nem feltétel. Munkaidő: H-P: 9.00-15.30-ig

Érdeklődni//Jelentkezni csak telefonon tudsz munka időben: 0670/ 967-4376