Nyíregyházán adminisztrátor, fordító (angol), irodai munkakörben állást keresek at Makranczi Balázs / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Nyíregyházán adminisztrátor, fordító (angol), irodai munkakörben állást keresek

Makranczi Balázs helység: Nyíregyháza

Címkék: angol irodai munka fordítás adminisztráció

21 éves, frissdiplomás fiatelember felsőfokú angol nyelvtudással és egyetemi diplomával (idegennyelvi ügyintéző) irodai állást keres Nyíregyháza területén.

Készségek:

• Gépírás (10 ujjas vakírás)
  • Fordítási, tolmácsolási alapismeretek (angol)
  • Levelezési ismeretek
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint haladó szintű ismerete