Targoncavezető állást keresek Nyíregyháza és környékén Okj-s bizonyítvánnyal at Kozma Ferenc / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Targoncavezető állást keresek Nyíregyháza és környékén Okj-s bizonyítvánnyal

Kozma Ferenc helység: Nyíregyháza és környéke

Targoncavezetői állást keresek érvényes Targoncavezetői Okj-s bizonyítvánnyal, hatósági jogosítvánnyal rendelkezem (vezetőüléses), 4 év tapasztalattal, 1,5 t targoncával rendelkezem illetve betanított munka érdekel Újfehértón és Nyíregyházán.

Elérhetőség: feca86@gmail.hu

Aktuális álláshirdetések Kozma Ferenc
Keres Segédmunkát keresek Nyíregyházán azonnali kezdéssel Ennél a cégnél: Kozma Ferenc Álláskereső helység: Nyíregyháza 2017-03-20
Keres OKJ-s bizonyítvánnyal és jogosítvánnyal munkát keresek Nyíregyháza és környékén Ennél a cégnél: Kozma Ferenc helység: Nyíregyháza és környéke 2017-07-26