Babysitterkedés és idősek gondozását vállalom Nyíregyházán at Ancsa / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Babysitterkedés és idősek gondozását vállalom Nyíregyházán

Ancsa helység: Nyíregyháza

Nyíregyházi hölgy babysitterkedést vállalna vagy idősek gondozását, csak ilyen munka érdekel!

Elérhetőségem: 0620/ 58 024 10

Aktuális álláshirdetések Ancsa
Keres Pultos, bolti vagy zöldségesbe keresek munkát sürgősen Nyíregyházán Ennél a cégnél: Ancsa helység: Nyíregyháza 2014-07-25
Keres Gyermekfelügyeletet és idősek gondozását vállalom Ennél a cégnél: Ancsa helység: Nyíregyháza 2017-01-25