Takarító, pakoló, könnyű fizikai munkát és kisgyermeknevelő állást keresek Nyíregyházán at Hlatky Orsolya / NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Keres Takarító, pakoló, könnyű fizikai munkát és kisgyermeknevelő állást keresek Nyíregyházán

Hlatky Orsolya (Bárhol)

Címkék: Nyíregyháza egy műszakos hétköznapi holnaptól takarító kisgyermeknevelő babysitter

Tisztelt Álláshirdetők!

Csecsemő- és Gyermeknevelő-Gondozó végzettséggel, majdnem 2 éves tapasztalattal, bölcsődei, Családi Napközi, Babysitteri munkát vállalok elsősorban.

Vállalok takarítást, egyéb fizikai munkákat is. Egy műszakos, hétköznapi munkákat keresek, akár már holnapi kezdéssel.

Helyszín: Nyíregyháza, és 20-30 km-es körzete.

Elérhetőség: hlatky.orsi@gmail.com

Üdvözlettel!