Munkaügyi Központ Nyíregyháza - NyiregyhazaAllas.hu | Az ingyenes nyíregyházi állásportál!

Munkaügyi Központ Nyíregyháza

Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja.

A nyíregyházi munkaügyi Központ telefonszáma: +36 42 594 000

Címe: Nyíregyháza 4400, Hősök tere 9.

Nagyobb térképre váltás

Álláshirdetésed több álláskeresőhöz juttatjuk el, ha kiemelt hirdetést rendelsz! Felső hely a honlapon, kiemelés a facebookon és bekerül ajánlatod a napi hírlevélbe is! Ha több jelentkezőt szeretnél kattints:

NyiregyhazaAllas.hu

NyiregyhazaAllas.hu a Facebookon!

Kövess minket a Facebookon is!

FaceBook.com/NyiregyhazaAllas