Nyíregyháza, East Milk Kft.

Terítőjáratok részére áruk összeállítása. Hasonló területen szerzett tapasztalat. Az East Milk Kft. Nyíregyházi logisztikai központjába áruösszeállító,-komissiózó feladatokra munkatársat keres, több műszakba. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

Nyíregyháza, East Milk Kft.

A terítőjáratok részére az összesítő alapján, az áruk összekészítése. Önálló munkavégzés Targonca vezetői végzettség Az East Milk Kft. mukatársat keres tejtermékek komissiózásához. Raktárba történő ki és betárolás elvégzéséhez.

Nyíregyháza, East Milk Kft.

A raktárba beérkező áru mennyíségi átvétele, elhelyezése. A kiszállítandó áruk járatokra történő komissiózása. Önálló munkavégzés Targoncavezetői bizonyítvány előnyt jelent. Az East Milk Kft. raktáros állást hírdet. Több műszakban. Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal lehet.

Nyíregyháza, East Milk Kft.

Az East Milk Kft. raktáros munkatársat keres tejtermékek komissiózásához. Raktárba történő ki és betárolás elvégzéséhez.  Targoncavezetői végzettség előnyt jelent.

NyiregyhazaAllas.hu