• START
    Nagycserkesz, HungaroChemicals Kft.

    alapanyagok, késztermékek vizsgálata, minősítése bizonylatok kitöltése, vezetése bejövő alapanyagok vizsgálata középfokú végzettség precizitás, pontosság, terhelhetőség számítógépes ismeretek, táblázatkezelés vegyésztechnikusi végzettség vegyipari tapasztalat bérezés...

  • START 7
    Nyíregyháza és környéke, Butenkov János Egyéni vállalkozó

    Főbb feladatok, munkák: Ipari hűtőberendezések, hűtőkamrák telepítése, karbantartása, javítása Hibabejelentések eseti javítása Időszakos garanciális javítási feladatok ellátása Klímák karbantartása, klímák szerelése, Kivitelezési munkálatokban való részvétel Hűtőrendszerek,...

  • START 7
    Nyíregyháza és környéke, Alarm-vill Bt.

    Újonnan épülő/meglévő lakossági és ipari épületek villanyszerelésével járó feladatokban való részvétel Leendő/meglévő partnereink vagyonvédelmi rendszereinek telepítése/karbantartása Leendő/meglévő partnereink napelemes rendszereinek telepítése/karbantartása Te vagy a mi emberünk,...

NyiregyhazaAllas.hu