Nyíregyházi világítástechnikai üzletbe eladót-kereskedőt keresünk

HOLUX Kft.
Nyíregyháza
2019. 07. 30.

Világítással és villamossággal foglalkozó üzlet keres, villanyszereléshez értő, szakképzett, értékesítési kollégát.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, termékek kiajánlása, értékesítése
  • Bejövő megkeresések fogadása, kezelése
  • Árajánlat készítés, folyamatos egyeztetés az ügyfél igényei szerint
  • Megrendelések és reklamációk kezelése
  • Projektekben való részvétel, azok végig követése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Megbízhatóság
  • Pontos precíz munkavégzés
  • Alapvető számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége, jó problémamegoldó készség
  • Proaktív, rugalmas, dinamikus, gyors döntési képesség és eredményorientált személyiség
  • Kereskedői mentalitás, értékesítési beállítottság, kiemelkedő kommunikációs képesség
  • Jó kapcsolatteremtő készség és határozottság
  • Csapatmunkára való készség és igény
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Értékesítési területen / világítástechnikában szerzett szakmai tapasztalat
  • Kreativitás, design iránti érdeklődés hasznos a munkakör betöltéséhez

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: 4400 Nyíregyháza, Debreceni út 91/a.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje el a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!