Raktározás, logisztika

Árukiadó-raktáros munkalehetőség Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2019. 01. 17. 09:50

A nyíregyházi Farm Tüzép árukiadó - raktáros munkatársat keres teljes munkaidőben!

Cégünkről röviden: www.farmtuzep.hu/rolunk

Feladatok:

  • árukiadással, áruátvétellel kapcsolatos feladatok ellátása
  • raktárkezelés, készletfigyelés
  • a vásárlók precíz, pontos, udvarias kiszolgálása
  • kézi és gépi anyagmozgatás
  • telepen felmerülő egyéb munkák

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés
  • precizitás, megbízhatóság
  • vevő orientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői tapasztalat, OKJ-s targoncavezetői- engedély
  • gépkezelői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú munkavégzés
  • fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár- Bereg Megye, Nyíregyháza, Kemecsei út 101.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.