Vevő-, ügyfélszolgálat

Munkafelvevő pozícióban álláslehetőség Nyíregyházán

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
2019. 01. 21. 08:39

A Csősz-Platán Cégcsoport a térség meghatározó szereplője autószerviz és értékesítésben Szabolcs megye három pontján. Mindent, amit teszünk, az ügyfelekért tesszük. Üzleti filozófiánk 1990 óta továbbra sem változott:

                                                   „Többet nyújtani, mint amit az ügyfél elvár,

                                                           s ezt napról napra meghaladni!„

Álláshirdetés - Munkafelvevő

Feladatok:

  • Szervizbe érkező ügyfelek járműveinek munkafelvétele
  • Szerviz árajánlatok készítése
  • Bejelentkezések felvétele és szaktanácsadás
  • Ügyfelek igényeinek felvétele és továbbítása
  • Ügyfélkezelés, munkakörhöz kapcsolódó értékesítés
  • Ügyfelek folyamatos tájékoztatása, ügyfélpanaszok kezelése
  • Szerviz időbeosztásának optimális alakítása, szervezése
  • Együttműködés az importőrrel, illetve a cég egyéb részlegeivel

Elvárások:

  • Jó kapcsolatteremtő készség, ügyfélközpontú szemlélet
  • Jó kommunikációs készség, részletekre odafigyelés
  • Segítőkészség, együttműködési készség
  • Igényes, ápolt megjelenés
  • Műszaki alapismeretek
  • Alapfokú számítógépes ismeret
  • Minimum érettségi
  • „B.” kat. jogosítvány

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, márkaszervizben elsajátított tudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza