Bolti eladó munka Nyírpazonyban

Seres Richárd Egyéni vállalkozó
Nyírpazony
Bruttó 190 000 Ft - 200 000 Ft / Hónap
2021. 10. 14.

Teljes állásba keresünk élelmiszerboltba munkatársat!

Feladat körei közé az alábbiak tartoznának:

  • Árufeltöltés
  • Vevők kiszolgálása
  • Pénztárgépkezelés
  • Árurendelés
  • Húspult és az ott lévő eszközök ismerete: mérleg, szeletelő

Kit keresünk?

Keressük főképpen már tapasztalattal rendelkező új kollégát, családias csapatunkba. Fontos,hogy mosolygós, vidám ember légy, szeress az embereknek segíteni, eligazodni ott ahol, te vagy otthon!

Lehetőleg legyen szakirányú végzettséged, bár ha elég rá termett vagy nem fogunk elküldeni!

Feladatok

  • Hetente rendelünk árut, amelyeknek bepakolása a polcokra és raktárba a feladai részét képzik új munkatársunknak. A rendelés folyamata az első körben csak betanítás volna, mivel számítógépes rendszeren keresztül kell megrendelni.
  • Vevők kiszolgálása, mosolygósan, életvidáman, hisz egyszer élünk :D
  • Pénztárgép kezelése
  • Húspultból vásárlók kiszolgálása, húsáruk mérése, szeletelése, eszközök tisztántartása

Elvárások

  • Nyitott személyiség
  • Jó kommunikátor
  • Kedves

Előnyök

  • Szakirányú végzettsége előnyt jelent
  • Élelmiszerboltban szerzett tapasztalat legalább 1 év szintén előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos és családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!