Gyakorlattal rendelkező áruforgalmi értékesítő munkatársat keresünk Nyíregyházán

"Villforgó" Bt.
Nyíregyháza
Nettó 180 000 Ft - 200 000 Ft / hónap
2019. 02. 12.

Nyíregyházán található nagykereskedelmi cég azonnali kezdéssel, telefonon történő áruforgalmi értékesítő munkatársakat keres.

Elvárások:

  • felhasználói szinten ismeri a számítógépet
  • jó kommunikációs készség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • sikerorientált, határozott, dinamikus személyiség
  • önállóság
  • vegyes iparcikk ismerete

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  •  versenyképes jövedelem
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.
  • stabil vállalati háttér, dinamikusan bővülő cég
  • frekventált, modern munkakörnyezet jó megközelíthetőséggel
  • előrelépésig lehetőség

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános