Kereskedelem, értékesítés

Gyakorlattal rendelkező áruforgalmi értékesítő munkatársat keresünk Nyíregyházán

Fizetés: Nettó 180000 - 200000 / hónap
2019. 02. 12. 09:02

Nyíregyházán található nagykereskedelmi cég azonnali kezdéssel, telefonon történő áruforgalmi értékesítő munkatársakat keres.

Elvárások:

  • felhasználói szinten ismeri a számítógépet
  • jó kommunikációs készség
  • kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • sikerorientált, határozott, dinamikus személyiség
  • önállóság
  • vegyes iparcikk ismerete

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi végzettség, felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  •  versenyképes jövedelem
  • kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok.
  • stabil vállalati háttér, dinamikusan bővülő cég
  • frekventált, modern munkakörnyezet jó megközelíthetőséggel
  • előrelépésig lehetőség