Telefonos tanácsadó munkatársat keresünk Nyíregyházán, azonnali kezdéssel

A Hazahozatom Kft. telefonos tanácsadó munkatársat keres, azonnali kezdéssel belvárosi irodájába!

Nyugdíjas munkatársak jelentkezését is várjuk.

Gyakorlattal rendelkező pályázók előnyt élveznek a kiválasztásnál, de gyakorlat nélkül is várjuk a jelentkezésed!

Fényképes önéletrajzot a "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük elküldeni "Dolgozz csapatjátékosként" megjelölésével!

Telefonon érdeklődni 8 és 12 óra között lehetséges:

  • 06-42/ 794-605
  • 70/ 588-00-21

Feladatok

Feladatod lesz:

  • Az általunk telefonon megkeresett ügyfelek egészségi állapotának javítása a cégünk által forgalmazott termékekkel

Elvárások

Amit elvárunk:

  • Határozott erős személyiséged legyen
  • Kitartó, empatikus és türelmes légy, fogadd el az elutasítást is
  • Érthetően kommunikálj szóban és telefonon keresztül is
  • Sikerorientáltság
  • Tudj azonosulni cégünk szellemével
  • Tanulási hajlandóság
  • Értékesítői véna

Ne jelentkezz:

  • Ha csak azért jársz be, hogy ne otthon légy
  • Nem tudsz azonosulni a cégünk szellemével
  • Folyamatosan elkésel és kifogásokat gyártasz
  • Nem fogadod el a vezetői, tréneri utasításokat
  • Nem tudsz csapatjátékos lenni
  • Nem vagy kitartó
  • Cégről-cégre vándorolsz

Amit kínálunk

  • Folyamatosan a telefonon lóghatsz és senki nem fog érte szólni
  • Minden hétvégéd szabad
  • Nem műszakban kell dolgoznod, állandó délelőtti munka (8:00-16:00)
  • Nem fizikai munka
  • Kellemes irodai környezet
  • Teljesítmény arányos bérezés
  • Minden hónap 5.-ig megkapod a fizetésed

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott