Gazdasági ügyintéző állás részmunkaidőben Nyíregyházán

A Waldorf Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola részmunkaidős munkatársat keres

Gazdasági ügyintéző munkakörbe

Főbb feladatok:

  • az intézmény működéséhez szükséges gazdálkodás irányítása;

  • az intézmény éves költségvetés-tervezetének kidolgozása a gazdasági munkacsoporttal együtt, elfogadtatása, jóváhagyatása, a csoport munkáját szervezve egészen a költségvetés elfogadásáig;

  • az elfogadott költségvetés folyamatos betartása/betartatása, a gazdasági folyamatok ellenőrzése, az ezzel kapcsolatos havi jelentések, kontrolling táblák elkészítése, azok elküldése az Intézményvezető részére;

  • a Pedagógiai Program megvalósításához szükséges tárgyi feltételeknek a költségvetésben meghatározottak alapján történő biztosítása;

  • könyvelési, bérszámfejtési, adózási, társadalombiztosítási, számviteli munkák elvégzéséről való gondoskodás;

  • a szülői fizetési kötelezettség irányadó mértékének és a támogatás rendszerének működtetése a Szülői Együttműködő Közösséggel közösen;

  • egyéb bevételi források keresése, pályázati kiírások figyelemmel kísérése, pályázatok írása;

  • a gazdasági nyilvánosság biztosítása, korrekt információs rend kialakítása, a hatályos törvények és jogszabályok keretein belül;

  • az Egyesület felé történő adminisztratív kapcsolat (elszámolás, levelezés, kölcsönös információáramlás) kialakítása és fenntartása;

  • megbízások, szerződések, munkaszerződések adminisztratív előkészítése;

  • költségvetési beszámolók készítése.

Elvárások:

  • Gazdasági jellegű középfokú végzettség, felsőfokú végzettség

  • Több éves intézményi gazdálkodásban szerzett tapasztalat

  • Angol alapszintű nyelvismeret

  • Precíz munkavégzés

  • Magas együttműködési képesség, csapatmunkára nyitottság

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés

  • Rugalmas munkaidő

  • Fejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános