Nyíregyházi motorosboltba motorszerelő munkatársat keresünk

Jászmotor Kft.

Autószerelő

Nettó 300000 - 300000 / Hónap
2021. 12. 27.

Nyíregyházi motorosboltba motorszerelő munkatársat keresünk!

Szeretnénk egy talpraesett fiatalembert találni, aki dolgozni szeretne és ért a motorokhoz, quadokhoz!

Hosszútávú munkahelyet kínálunk, előrelépési lehetőséggel! Hosszútávon kiemelkedő fizetéssel!

Munkaidő: Hétfő-Péntek: 08-17:00H, Szombat: 08-13:00H (minden második)

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, debreceni út 180.

Fényképes Önéletrajzokat várjuk a "Jelentkezem"  gombra kattintva!

Kérjük a tárgyban vagy a levélben megjelölve, hogy melyik munkakört kívánja betölteni!

Csak a sikeres pályázókat értesítjük!

Feladatok

  • Quadok teljeskörű szerivzelése, szerelése (2T-4T)
  • Cross motorok teljeskörű szervizelése, szerelése (2T-4T)
  • Robogók teljeskörű szervizelése, szerelése (2T-4T)

Elvárások

  • Motorszerelői vagy autószerelői végzettséget
  • Megbízhatóságot
  • Önálló munkavégzést
  • Munkaszeretetet
  • Motiváltságot

Előnyök

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalatok!

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, megbecsült, bejelentett munkahelyet
  • Versenyképes fizetést
  • Fiatalos baráti csapatot
  • Modern, tiszta környezetet
  • Teljesen, jól felszerelt felszerelt műhelyt új szerszámokkal