Telefonos értékesítési munkatársat keresünk Nyíregyházán

Ha érdekel az értékesítés és nyitott vagy a szakmai fejlődésre, akkor várunk Téged a CLAIM SERVICE Kft-nél, mert Velünk bármit elérhetsz!

A mindennapi feladataid a következők lesznek:

  • Új ügyfelek szerzése a KKV szektorban
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • Telefonon történő villamosenergia értékesítés
  • Szerződéskötések lebonyolítása, adminisztratív feladatok ellátása

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
  • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Miért érdemes velünk dolgozni?

  • A belépést követően képzéseink által biztosítjuk a naprakész szakmai tudást, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Hosszútávú munkalehetőség, ahol számítunk szaktudásodra
  • Egy sikerorientált csapat tagja leszel, ahol munkatársaid kiemelkedő szaktudással rendelkeznek, és mindig számíthatsz a támogatásunkra
  •  A mindennapi munka újabb és újabb kihívásokat tartogat, valamint változatos feladatok elvégzésében veszel részt

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, kérlek önéletrajzodat nettó fizetésigénnyel kiegészítve küldd el a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott