Külkereskedelmi ügyintéző állás Hajdúböszörményben

A NAGÉV RÁCS Kft. (tűzihorganyzott járdarácsok gyártója) export értékesítő munkatársat keres hajdúböszörményi telephelyére.

  • Szeretnél egy folyamatosan fejlődő vállalat csapatának tagja lenni?
  • Érdekelnek az innovatív értékesítési megoldások?
  • Szívesen részese lennél egy magyar márka történetének?

A munkahelyi sokszínűség érték, így a NAGÉV RÁCS Kft. minden emberre, különösen minden munkavállalójára egyéniségként tekint és olyan befogadó munkahelyi légkört teremt, amely nemcsak tiszteli és értékeli, de előnyére is fordítja a sokszínűséget. Hiszünk benne, hogy együtt értéket teremtünk.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Mert tagja lehetsz egy jó hangulatú, rendkívül felkészült szakemberekből álló csapatnak.
  • Mert szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget kínálunk.
  • Mert magas színvonalú szakmai képzéseket biztosítunk.
  • Mert vonzó és versenyképes juttatási csomagot kínálunk.

Feladatok

  • A kereskedelmi vezető vagy annak asszisztensétől kapott ajánlatkérések és megrendelések feldolgozása a munkakör céljának leírt feltételeknek megfelelően. Biztosítania kell a munkája során elkészített dokumentumok nyomon követhetőségét, annak megfelelő rögzítését a NAGÉV RÁCS Kft. aktuális vállalatirányítási rendszerében.
  • Összeállítja a termék gyártásához szükség esetén felmerülő kooperációs igényeket, beszerzővel egyezteti azokat, szükség esetén a kereskedelmi vezetővel egyezteti.
  • A gyártás egésze folyamán szükség szerint kapcsolatot tart a megrendelővel.
  • A kereskedelmi vezető által megadott munkaterületen helyszíni felmérést végez. Szintén a kereskedelmi vezető utasítására a gondoskodik a termékek helyszíni beépítésének koordinációjáról.
  • Belföldi és export értékesítési tevékenység végzése, új piacok és partnerek felkutatása.
  • Tervezi, végzi és ellenőrzi az áruforgalmat segítő tevékenységet, például az értékesítés/gyártás utáni szolgáltatásokat.
  • Gondoskodik az adatgyűjtésről és az adatfelhasználásról.
  • Partnerek igényeinek felmérése, megfelelő áruk és szolgáltatások ajánlása, ügyfelek igényeinek teljesítése.
  • Áruforgalom lebonyolításának nyomon követése.
  • Ügyfelekkel való személyes kapcsolattartás, ügyfél piaci helyzetének felmérése.
  • Ügyfél elégedettség felmérése és elemzése.
  • Partneri reklamációk kezelése, továbbítása a vállalkozás illetékes szervezete felé. Az erre a célra használt 8D elemzésben való aktív részvétel.
  • Számítógépes tervező (CAD) vagy számítógépes tervező és rajzoló (CADD) berendezések kezelése a kiviteli/ gyártási tervek és felosztási tervek elkészítése és módosítása, valamint azok nyomtatott és digitális változatainak elkészítése céljából.

Elvárások

Amit cserébe kérünk:

  • műszaki érdeklődés
  • releváns tapasztalat / szakirányú végzettség nem feltétel
  • nyitottság a fejlődésre
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt
  • előnyt jelent egyéb nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány (hiszen külföldi partnerlátogatás és piacépítés is a feladatkörhöz tartozik)

Amit kínálunk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!