Szerkezetlakatos kollégákat keresünk Napkorra

Gémtech Kft.
Napkor
2019. 04. 04.

A GÉMTECH KFT., Kelet-Magyarország legdinamikusabban fejlődő acélszerkezet- és gépgyártó vállalkozása egyedi gépek, daruk, hidak, speciális emelőberendezések és különböző acélszerkezetek gyártásához keres Kollégákat Napkorra.

Szakirányú végzettséggel rendelkezel, ismered a műszaki rajzokat, rajzi jelöléseket és tudsz önállóan dolgozni? Jelentkezz hozzánk LAKATOS munkatársnak!

További információk és jelentkezés:

  • +36 70 335 9261
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • rajzok alapján, önálló, precíz munkavégzés
  • a mérőeszközök, szerszámok pontos használata
  • szerkezeti egységek összeállítása

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • műszaki rajzok, rajzi jelölések pontos ismerete
  • releváns szakmai tapasztalat

Előnyök

  • darukezelői vizsga

Amit kínálunk

  • stabil munkahelyen, megbízható munkáltatónál, hosszú távra tervezhetsz,
  • modern környezetben, korszerű gépekkel és eszközökkel dolgozhatsz,
  • béred szakmai tapasztalatod és hozzáállásod függvényében megegyezés szerint alakul,
  • a béren felül hűségbónuszban és bejárástámogatásban részesülsz.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott