Járműharmónika- gyártó/ Összeszerelő állás Nyíregyházán

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2500 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, Magyarországon már több, mint 20 éves múlttal rendelkező, s ma már több, mint 800 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk, további bővüléséhez nyíregyházi gyáregységébe, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Összeszerelő

Feladatok

  • A harmonikák készre szerelése kézi pneumatikus gépek használatával

Elvárások

  • Asztalos, lakatos végzettség, valamint hasonló, kézügyességet igénylő gyakorlati tapasztalattal rendelkező szakmunkás

Előnyök

  • Többéves gyakorlat az adott szakmában
  • Rajzolvasási gyakorlat, mérőeszközök precíz használata

Amit kínálunk

  • Stabil, multinacionális nagyvállalati háttér, több, mint 20 éves tapasztalattal már Magyarországon is
  • Széleskörű juttatási rendszer:
  • Saját buszjárat számos településről
  • Beiskolázási támogatás
  • Szép-kártya
  • 13. havi fizetés
  • Számos rendezvény a kikapcsolódáshoz
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!