Számítógépes grafikusi munkakörben munkatársat keres a Leporelló Papírszaküzlet

Nyír-Pen Író-, irodaszer és papíráru kereskedelmi Kft.

Kiadványszerkesztő, tördelő

Bruttó 195000 / hónap
2019. 04. 18. 13:57

Számítógépes grafikusi munkakörben munkatársat keres a Leporelló Papírszaküzlet.

Grafikai programok  (CorelDraw, Photoshop. stb.) használatának ismerete feltétel.

Gyakorlat  előnyt  jelent,  de pályakezdőként is  jelentkezhetsz.

Jelentkezés a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött. fényképes önéletrajzzal.

Feladatok

  • Kiadvány készítés, szerkesztés nyomtatás stb
  • Toll felirtozás, gravirozás felület nyomtatás

Elvárások

  • Grafikai programok  (CorelDraw, Photoshop. stb.) használatának ismerete feltétel.
  • Nyomdai, nyomtatási  alapisneretek

Előnyök

  • Gyakorlat  előnyt  jelent,  de pályakezdőként is  jelentkezhetsz.

Amit kínálunk

  • Sokrétű munka, Uj technológiák, tecnikák  megismerése.
  • Fiatal, dinamikus csapat.
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz megadása kötelező!