Értékesítő munkakörbe keresünk új munkatársunkat

Jászmotor Kft.

Értékesítési munkatárs

Nettó 180000 - 180000 / Hónap
2021. 03. 29. 10:04

Új munkatársunkat keressük egy talpraesett fiatalember személyében!

Biztos hátterű, megbízható cégnél szeretnél elhelyezkedni és érdekel az értékesítés világa, eseteg értesz is hozzá, akkor téged keresünk!

A fizetés kezdő, netto összeg, 2 hónap próbaidővel.

Feladatok

  • Motor alkatrészek, motorok, járművek értékesítése
  • Telefonos, email-es kommunikáció

Elvárások

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás

Előnyök

  • Értékesítői tapasztalat.
  • Alkatrész, motor ismeret.

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett munkahely
  • Előrelépési lehetőség