Nyíregyházán Telefonos értékesítőket keresünk

Nyíregyházi székhelyű Marketingshop Kft.

telefonos értékesítőt keres!

Lendületes csapatunkba új játékosokat keresünk!

Ha szeretsz Veled egykorúakkal együtt dolgozni,

Ha a véredben van az értékesítés, de az ügyfél elégedettsége az első,

Ha motiválnak a kihívások,

Ha megoldásokat keresel és nem kifogásokat,

Akkor Nálunk a helyed!

6 vagy akár 8 órában is várunk szeretettel, így nem akadály, ha még suliba jársz vagy kisgyermeket nevelsz!

Mit szólsz? Küldhetjük a szerződést?

Ha a válasz IGEN (bizony, csupa nagy betűvel, mert nálunk a lelkesedés is fontos) akkor jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva

vagy  0670/639-3454 telefonszámon!

Hívj most!

Feladatok

  • Új és meglévő ügyfelek telefonon történő megkeresése
  • ügyfélérték-növelés, termékhasználat ösztönzés;
  • Ügyfélmegtartást célzó hívások lebonyolítása.

Elvárások

  • A jó kommunikációs képességekkel rendelkező, magabiztos, pozitív életszemléletű emberekből sikeres munkatársat varázsolunk!  Amennyiben hasonló munkakörben gyakorlatot szerzett az előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • A teljesítmény-orientáltság nem kizáró ok, sőt...
  • Amennyiben kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó képességgel bír a jelentkező, az csak előnyt jelent és ha emellett ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezik, köztünk a helye!
  • Hatékonyan tudjon csapatban dolgozni!

Előnyök

  • Középfokú végzettség;

Több éves értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű alkalmazotti jogviszony
  • Egyműszakos munkarend: hétfőtől péntekig 08.00. - 16.00. óráig
  • Kimagasló jutalék
  • Béren kívüli bónuszok
  • Teljes körű szakmai támogatás
  • Folyamatos képzések
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!