Webfejlesztő csapatunk legújabb tagját keressük

IT-Mind Kft.
Nyíregyháza
2019. 07. 03.

Dinamikusan fejlődő nyíregyházi fejlesztő csapat keresi legújabb, lelkes tagját. Cégünk változatos feladatokat lát el, amelyhez kapcsolódóan számos izgalmas fejlesztési munkát is elvégzünk. Nálunk a helyed, ha szeretnél egy igazán fiatalos, lendületes csapatban dolgozni, vannak saját ötleteid és azokat meg is mered és meg is tudod valósítani.

Olyan sokrétű munkatársat keresünk, akinek feladata főként weboldalak fejelsztése, de ha úgy adódik, nem ijed meg a rendszergazdai feladatoktól sem. Kizárólag egyedi fejlesztésű weboldalakat készítünk.

Jelentkezni a munkára a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehet.

Feladatok

  • Back-end és Front-end fejlesztések
  • Részvétel komplex webportálok, egyedi rendszereink fejlesztésében
  • Átadás előtt az elkészített funkciók tesztelése
  • Weboldalak karbantartása
  • Az elkészült programkód dokumentálása
  • Meglévő informatikai infrastruktúránk kezelése

Elvárások

  • PHP/MYSQL magas szintű ismerete
  • HTML5, CSS3, jQuery magas szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Reszponzív megoldások ismerete
  • Precíz, hatékony munkavégzés
  • Nagy munkabírás

Előnyök

  • Nagy terhelésű rendszerek fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Online fizetési megoldások ismerete, használata
  • Facebook és mobil alkalmazások fejlesztési ismerete
  • Nem esel kétségbe, ha más kódjába bele kell nyúlnod
  • WordPress ismeret

Amit kínálunk

  • Fiatal, lendületes csapat mely nem csak a munkában, hanem azon kívül is összetart
  • Inspiráló környezet és feladatok
  • Folyamatos izgalmas munkák
  • Hosszú távú szakmai karrier lehetősége
  • Olyan feladatok megoldása melyekre büszke lehetsz a későbbiekben is
  • Jól megközelíthető iroda
  • KORLÁTLAN KÁVÉFOGYASZTÁS

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!