Vevő-, ügyfélszolgálat

Ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Nyíregyházán

2019. 08. 05. 09:06

Ügyfélszolgálati munkatársnak álláslehetőség Nyíregyházán!

Feladatok:

  • Telefonos ügyfélszolgálati ügyintézés ( be és kimenő hívások kezelése)
  • Ügyfeleink személyesen történő tájékoztatása
  • Szerződéskötéssel, csomagváltással kapcsolatos ügyintézés
  • Folyamatos egyeztetés az üzleti területekkel, üzletfejlesztés támogatása
  • Panaszok, reklamációk kezelése, a maximális ügyfél-elégedettség elérése érdekében
  • Ügyviteli rendszereink kezelése
  • Cégen belül egyénekkel/csoportokkal történő egyeztetés, biztosítva ezáltal az ügyfelek kéréseinek pontos és magas színvonalú kielégítését
  • A napi munka során felmerülő, folyamatokkal kapcsolatos problémák felszínre hozatala, azok megoldására szolgáló ötletek nyújtása a hatékonyság növelése érdekében
  • Problémák/hibajegyek továbbítása a folyamatok szerint
  • A teljesítmény és az ügyfél elégedettségi szintjének növelésére irányuló tevékenységekben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Dokumentumkezelő és táblázatkezelő programok ismerete, használata
  • Ügyfél orientált gondolkodásmód
  • Problémamegoldó és stressz tűrő képesség
  • Hatékonyan konfliktuskezelési képesség
  • Jó kommunikáció készség szóban és írásban egyaránt
  • Újító szemlélet, illetve nyitottság jellemzi a szakmai kihívások és a változások tekintetében
  • Megbízható a szabályok és határidők betartása terén
  • Csapatjátékos, ugyanakkor képes az önálló munkavégzésre saját hatáskör keretein belül
  • Munkáját pontosság és megbízhatóság jellemzi
  • Precíz adminisztráció
  • Sokoldalú, rugalmas, proaktív személyiség
  • Gyakorlati érzék
  • Az etikai kódexünk betartása

Előnyök:

  • Megfelelő szakirányú tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges telefon