Nyíregyházán betanított munkatársat keresünk kiemelt bérezési csomaggal

Nyíregyházi partnerünkhöz keressük új munkatársainkat!

Válaszolj kérdéseinkre és megtudod, hogy alkalmas lennél-e az állásra:

  • stabil, hosszú távú, megbízható munkára van szükséged?
  • fontos számodra a családias, nyugodt légkör?
  • igényes vagy a munkádra és eleged van a szalagmunkából?
  • szereted nyáron klimatizált, télen fűtött helyiségben végezni a munkád?

Ha a válaszod mindenre IGEN, akkor TE vagy a mi emberünk!

Olvass tovább, hogy megtudd, mik lesznek majd a feladataid és küldd el jelentkezésed!

Feladatok:

• a termelendő egységek megmunkálása és összeszerelése 1, 2 vagy 3 műszakban
• egyszerű szerszámok vagy berendezések használata
• a közvetlen felettestől kapott egyszerűbb feladatok, utasítások végrehajtása.

Elvárások:

• legalább befejezett általános iskolai tanulmányok
• gyártási tapasztalat
• megbízhatóság, csapatmunkára nyitottság

Amit kínálunk:
• versenyképes bér és negyedéves prémium
• határozatlan idejű szerződés
• modern, korszerű, tiszta környezet,
• stabilitás és hosszú távú lehetőségek
• cafeteria rendszer
• céges buszjáratok és munkába járás támogatása

  • 06 42 238 699
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos