Közösségi- civil szervező munkakörbe kollégát keresünk Nyíregyházán

52 Hét Egyesület
Nyíregyháza
Bruttó 215 000 Ft - 325 000 Ft / hónap
2019. 09. 16.

Egyesületünk közösségi- civil szervező munkakörben keres 18-24 év közötti hölgy munkatársat.

Feladatok

  • Egyéb social media felületek kezelése (Facebook; Instagram; Twitter);
  • adatbázis-, üzenetküldő-, szövegszerkesztő és táblázatkezelő programok használata (Microsoft Office);
  • bizonyos közösségi projektekben való szervező/megvalósító részvétel;
  • forrásteremtés;
  • kreatív hirdetések készítése;
  • kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel.

Elvárások

  • Igényes megjelenés;
  • pontos és precíz kommunikáció szóban és írásban;
  • alkalmazkodás a változatos és rugalmas munkavégzéshez;
  • nyíregyházi lakóhely.

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány (előny, nem feltétel);
  • autóhasználat (előny, nem feltétel);
  • nyelvismeret (előny, nem feltétel).

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat és munkakörnyezet;
  • változatos feladatok;
  • fix bérezésen felül teljesítményalapú juttatási csomag;
  • előrelépési lehetőség;
  • 6 hónapos támogatott időszakot követően határozatlan idejű szerződés;
  • kiválasztás több körös interjún való részvétel után történik.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Távmunka/otthoni munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!