Raktári kisegítő/ Áruösszekészítő/Csomagoló állás nyíregyházi telephelyen

A Geminova Kft. csapatába gyakorlattal rendelkező munkatársat keres nyíregyházi telephelyére az alábbi munkakörbe

Raktári kisegítő/ Áruösszekészítő/Csomagoló

azonnali belépéssel, teljes munkaidőre.

Fő feladatok:

  • Tojás csomagolása, dobozolása
  • Megrendelésenkénti áru összekészítése szedési lista alapján
  • A kiadandó áruk tételes visszaellenőrzése
  • Raktári rend fenntartása
  • Áruk minőségellenőrzése

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Agilitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Áru-összekészítésben vagy raktárban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Amit ajánlunk:

  • Egy nagy múltú, dinamikusan fejlődő családi vállalkozás által nyújtott stabil háttér
  • Színvonalas munkakörnyezet, családias légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Egy műszakos munkarend
  • Egész év folyamán biztosított munkalehetőség

Amennyiben szeretne egy fiatalos csapat tagja lenni és megvan Önben mindaz, ami a hirdetés elvárásaiban szerepel, akkor ne habozzon, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy érdeklődjön a következő telefonszámon: 06 20 21 22 748

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános