Logisztikai ügyintéző kollégát keresünk az Anico Kft. nyíregyházi irodájába

ANICO Kft.
Nyíregyháza
2020. 06. 18.

Nyíregyházi irodánkba keresünk új kollégát, aki a betanulást követően értékes tagja lesz csapatunknak.

Feladatok

  • Új munkatársunk feladata főként a napi vevői rendelések kezelése belföldön és külföldön, vevői kérdések megválaszolása, kapcsolattartás a partnerekkel, termékek összekészítése szállításhoz, MS Office és SAP Business One programok készség szintű használata, együttműködés a cég többi munkavállalójával.

Elvárások

  • Elvárásunk, hogy pontosan érkezz reggelente, minél gyorsabban sajátítsd el és precízen végezd a munkádat, építs ki jó kollegiális kapcsolatot a munkatársakkal, légy értékes tagja a csapatunknak.

Előnyök

  • A jelentkezés elbírálásánál elvárást jelent az angol nyelv középszintű tudása.

Amit kínálunk

  • Ha az elvárásaink teljesülnek, kiemelt bérezésben lesz részed nyíregyházi viszonylatban.

Munkaidő hétköznap 7:45-16:30-ig, pénteken 14:30-ig.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Debreceni út.

 A betanításban a segítségedre leszünk, ne izgulj!

Önéletrajzot és motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várunk jövedelem igény megjelöléssel.

A cégről több információt a www.anico.hu és a www.radioamatorwebshop.eu oldalon találsz.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott