Könyvelő állás Nyíregyházán

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk nyíregyházi könyvelőirodába az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • egyéni vállalkozók, társaságok teljes körű számviteli ügyintézése, bérszámfejtése
  • havi és negyedéves bevallások elkészítése, statisztikai jelentések elkészítése
  • adminisztratív ügyintézés, nyilvántartások vezetése;
  • a közvetlen felettes munkájának elősegítése

Elvárások

  • naprakész elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • pénzügyi-számviteli ügyintézői vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása;
  • rugalmas, problémamegoldó hozzáállás;
  • logikus gondolkodás;
  • munkakörnyezet iránti igényesség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk

  • kellemes munkahelyi körülmények
  • tervezhető munkavégzés
  • kedves, segítőkész munkatársak
  • szakmai fejlődés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!