Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő állás Nyíregyházán

2019. 10. 03. 09:27

Mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk nyíregyházi könyvelőirodába az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • egyéni vállalkozók, társaságok teljes körű számviteli ügyintézése, bérszámfejtése
  • havi és negyedéves bevallások elkészítése, statisztikai jelentések elkészítése
  • adminisztratív ügyintézés, nyilvántartások vezetése;
  • a közvetlen felettes munkájának elősegítése

Elvárások:

  • naprakész elméleti és gyakorlati adózási és számviteli ismeretek
  • pénzügyi-számviteli ügyintézői vagy mérlegképes könyvelői végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés, határidők betartása;
  • rugalmas, problémamegoldó hozzáállás;
  • logikus gondolkodás;
  • munkakörnyezet iránti igényesség
  • terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi körülmények
  • tervezhető munkavégzés
  • kedves, segítőkész munkatársak
  • szakmai fejlődés