Villanyszerelő munkakörbe leendő munkatársunkat keressük Nyíregyháza és környékén

Alarm-vill Bt.

2019. 10. 07.

Létszámbővítés céljából keressük leendő villanyszerelő munkatársunkat!

Olyan szakembert keresünk, aki munkájára igényes és önállóan képes a rábízott feladatokat elvégezni. Cserébe hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatást, valamint tapasztalat és teljesítmény alapján korrekt fizetést biztosítunk.

Munkavégzés helye: Nyíregyháza és környéke.

Feladatok

  • Újonnan épülő/meglévő lakossági és ipari épületek villanyszerelésével járó feladatokban való részvétel
  • Leendő/meglévő partnereink vagyonvédelmi rendszereinek telepítése/karbantartása

Elvárások

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Fontos számodra, az értéket teremtő, minőségi munkavégzésre való elkötelezettség
  • Jó műszaki érzékkel párosuló szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Nyitott vagy az újszerű megoldásokra és felelősségteljes döntéseket tudsz hozni

Előnyök

  • előnyt jelenthet, ha több éves tapasztalattal rendelkezel

Amit kínálunk

Munkád elismeréseként kapod:

  • Versenyképes bérezés, melyet mindig időben megkapsz
  • Hosszútávú, bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás, stabil vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség és előrelépés

Ha szeretnél egy fiatalos, tapasztalt csapathoz tartozni és nyugodt, megbízható munkahelyen dolgozni akkor jelentkezz!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajzzal lehet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!