Gyere telefonos értékesítő kollégának Nyíregyházára

Szeretsz beszélgetni? …és tudsz is? – Akkor nálunk a helyed!

Nem ígérek álommunkát, sem álomfizetést. Csak akkor olvasd végig a hirdetést, és akkor jelentkezz, ha ezt elfogadtad!

Nagy múltú telefonos értékesítő cégünknél prémium kategóriás gyógynövényes készítmények értékesítésére a törzsvásárlókat kiszolgáló csapatomat 5 fővel bővítem.

Ha már dolgoztál ilyen területen, előnyt jelenthet – .de nem feltétel!

Jelentkezési határidő: 2019.11.11 12:00 óra!

Az elméleti betanulás 4 nap, majd – szorgalmadtól függően – 1-2 hónap gyakorlat után már törzsvásárlókat hívhatsz.

Amit nyújtunk:

  • Tervezhető, kiszámítható bérezés (fix + jutalék)
  • 8, igény esetén 6 órás munkaidő
  • Ingyenes, profi képzés – folyamatos továbbképzés, fejlesztés
  • Kulturált irodai környezet
  • Családias légkör
  • Rugalmasság
  • Egyedi motivációs rendszer
  • Utazási támogatás a vidékieknek

Amit elvárunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Tanulási-, fejlődési vágy és szándék
  • Nyitottság
  • Pozitív életszemlélet
  • Szorgalom
  • Munkakedv
  • Sikerorientáltság

Feltétel:

  • Jó kommunikációs képesség (telefonos, biztosítós, értékesítési múlt előny, de nem feltétel)
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítői „véna”
  • Extrovertált személyiség (előny, de nem feltétel)

Ha felkeltettem az érdeklődésedet, és szakmaként tudod tisztelni ezt a munkát, jelentkezz!
Többlépcsős felvételi rendszerünk segít abban, hogy csak a legjobbakkal dolgozzak együtt.
Te vajon közéjük tartozol?

Feladatok

  • Prémium kategóriás gyógynövényes készítmények értékesítése telefonon - nem klasszikus call center.

Elvárások

  • 8 általános+

Előnyök

  • Telefonos értékesítésben, biztosítónál/bankban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Különleges belső cafetéria
  • 8-16 közötti rugalmas munkaidő
  • Családbarát munkahely

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott