Ipari hűtés és klíma szerelésére keresünk munkatársakat Nyíregyházán

Butenkov János Egyéni vállalkozó
Nyíregyháza
Bruttó 225 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 10. 17.

Épületgépészeti kivitelező cég keres Nyíregyháza és vonzáskörzetéből munkájára igényes munkatársakat ipari hűtés és klíma szerelési munkálatokra.

Szakmai gyakorlat nem szükséges, de előnyt jelent.

Várjuk pályakezdők és már gyakorlattal is rendelkezők jelentkezését is.

Feladatok

  • Ipari és lakossági split klímák, folyadékhűtők, aggregátok  telepítése, karbantartása, javítása hűtőkamrák telepítése, karbantartása, javítása

Elvárások

  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat hasonló területen,
  • Előny a nem dohányzás

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés, megegyezés szerint
  • Egész éves munkavégzés, nem szezonális
  • Fiatalos és családias munkahelyi légkör
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség

Biztos munkahely egy több mint 30 éve a piacon lévő hazai cégnél.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!