Adminisztráció, irodai munka

Business Analyst munkakörben álláslehetőség Nyíregyházán

Munkavégzés helye: nyíregyháza
2019. 11. 25. 16:16

A Core Energy Services Kft. Vállalatoknak segít villamos áram és földgáz költségeik csökkentésében. Nyíregyházi irodánkban szeretnénk bővíteni csapatunkat.

A tevékenységünk háttérfeladatainak ellátásához Business Analyst munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Nagyvállalati szegmenshez tartozó adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektek adminisztratív támogatása
  • Adatbegyűjtés (közüzemi szerződések, számlamásolatok, fogyasztási adatok, stb.)
  • Adatellenőrzések
  • Ajánlatok kiértékelése
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel
  • Az értékesítést végző munkatársak támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Középfokú francia vagy olasz nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Eredményorientált és ambiciózus személyiség

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Magasszintű MS Office ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Központi helyen, könnyen megközelíthető, kulturált irodai környezet
  • Fiatalos, dinamikus csapat és pozitív munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy izgalmas, dinamikusan változó iparágban
  • Hosszú távú munkalehetőség